Mateřská škola Havlíčkova 4, Jablonec nad Nisou 13. 12. 2018,

Zřizovatel:
Statutarní město Jablonec nad Nisou

O naší mateřské škole

Naše školka se nachází v klidné části města, poblíž vlakového nádraží.

Budovu MŠ vilového typu obklopuje velká, udržovaná zahrada s průlezkami a dvěma pískovišti pro děti.

Все мамы и папы знают, как важно красочно оформить детскую. Яркие цвета способствуют развитию воображения, мышления и эмоциональной сферы ребенка. Поэтому детские комплекты постельного белья в sonna.com.ua отличаются от взрослого не только размерами, специально  подобранными для детских кроваток, но и расцветками: нежные принцессы и рыцари, охраняющие детский сон, супергерои, в чьих силах победить любой страх темноты, прекрасные замки и идиллические пейзажи, или же герои любимых сказок и мультиков обязательно порадуют ваше чадо.

Děti v naší MŠ jsou rozděleny dle věku na:

Žlutou třídu - děti nejmladší ve věku 3-4 roky, telefon:733644371, email: zluta@mshavlickova.cz

Červenou třídu - děti věkového rozmezí 4-5 let, telefon:733644372, email: cervena@mshavlickova.cz

Modrou třídu-děti předškolního věku 5-6 let, telefon: 733644373, email: modra@mshavlickova.cz

Oranžovou třídu - předškoláci 6-7 let (odloučené pracoviště ZŠ Pasířská), telefon: 733644368, oranzova@mshavlickova.cz

Personální obsazení pro rok 2017/2018:

ředitelka školy: Jolana Stejskalová, telefon: 733644370

učitelky:   Markéta Palicová DiS. - žlutá třída

Radka Švarcová - žlutá třída

Veronika Wagnerová - červená třída (odpoledne Alena Mellingerová)

Daniela Kořínková - modrá třída (odpoledne Alena Mellingerová)

Eva Pinterová DiS.- oranžová třída