Mateřská škola Havlíčkova 4, Jablonec nad Nisou 22. 07. 2018,

Platba stravného a pobytného pro rok 2017/2018

Věková kategorie 3-5 let

Vážení rodiče,

stavné a pobytné se platí vždy třetí den v měsíci trvalým příkazem z vašeho účtu. Částka za pobytné činí 410,- měsíčně a částka za obědy činí 792,- měsíčně ( denně 36,- za 2x svačinu, oběd a pití na celý den ).

Obě platby se sčítají, proto každý třetí den v měsíci ( ne dříve ani později ) odejde z vašeho účtu částka 1202,- na náš účet 43- 1210890237/0100. Do popisu příkazce je nutné zadat jméno dítěte a důvod odeslání peněz „ Stravné, pobytné“ a jako variabilní symbol zadáte rodné číslo vašeho dítěte.

Obědy a pobyt v MŠ hradíte na měsíc, ve kterém platba proběhne. Přeplatky, které vám vzniknout omluvou dítěte z MŠ, budou vraceny na váš účet vždy jednou za tři – čtyři měsíce. Trvalý příkaz si zadejte od září do června. Na prázdninový pobyt se platí v hotovosti.

Pokud vaše platba nedorazí nejpozději do osmého dne v měsíci, bude považována za neuhrazenou a může se stát, že vaše dítě nebude do MŠ přijato do doby, než bude částka připsána na náš účet. Děkujeme

První platbu tedy proveďte 3.9.2017.

Švarcová Radka VŠJ

Platba stravného a pobytného pro rok 2017/2018 pro 7 leté děti

Děti, které v tomto školním roce dovrší 7 let

Vážení rodiče,

stavné a pobytné se platí vždy třetí den v měsíci trvalým příkazem z vašeho účtu . Částka za obědy činí 858,- měsíčně ( denně 39,- kč za 2x svačinu, oběd a pití na celý den ). Vaše částka za stravné je vyšší, protože v sedmi letech děti spadají do vyšší kategorie ( školáci ) a jejich porce jsou větší.

Obě platby se sčítají, proto každý třetí den v měsíci ( ne dříve ani později ) odejde z vašeho účtu částka 858,- na náš účet 43- 1210890237/0100. Do popisu příkazce je nutné zadat jméno dítěte a důvod odeslání peněz „ Stravné“ a jako variabilní symbol zadáte rodné číslo vašeho dítěte

Obědy hradíte na měsíc, ve kterém platba proběhne. Přeplatky které vám vzniknout omluvou dítěte z MŠ, budou vraceny na váš účet vždy jednou za tři – čtyři měsíce. Trvalý příkaz si zadejte od září do června. Na prázdninový pobyt se platí v hotovosti.

První platbu tedy proveďte 3.9.2017

Děkuji VŠJ Radka Švarcová

Platba stravného a pobytného pro rok 2017/2018 pro předškoláky

Děti, které dovrší tento školní rok 6 let

Vážení rodiče,

stavné se platí vždy třetí den v měsíci trvalým příkazem z vašeho účtu . Částka za obědy činí 792,- měsíčně ( denně 36 kč za 2x svačinu, oběd a pití na celý den).

Každý třetí den v měsíci ( ne dříve ani později ) odejde z vašeho účtu částka 792,- na náš účet 43- 1210890237/0100. Do popisu příkazce je nutné zadat jméno dítěte a důvod odeslání peněz „ Stravné“ a jako variabilní symbol zadáte rodné číslo vašeho dítěte

Obědy hradíte na měsíc, ve kterém platba proběhne. Přeplatky, které vám vzniknout omluvou dítěte z MŠ, budou vraceny na váš účet vždy jednou za tři – čtyři měsíce. Trvalý příkaz si zadejte od září do června. Na prázdninový pobyt se platí v hotovosti.

První platbu tedy proveďte 3.9.2017

Děkuji VŠJ Radka Švarcová