Mateřská škola Havlíčkova 4, Jablonec nad Nisou 05. 08. 2020,    

Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
www.mshavlickova.cz
© 2012

Zřizovatel:
Statutarní město Jablonec nad Nisou

Počet příspěvků: 15 (z celkem 32 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-32 |

POZOR!!!!!!!!ZMĚNA TÝKAJÍCÍ SE ZÁPISU!!!!

MILÍ RODIČE,

SE STÁLE SE MĚNÍCÍ SITUACÍ DOCHÁZÍ TAKÉ KE ZMĚNĚ, KTERÁ SE BUDE TÝKAT I ZÁPISU DO MATEŘSKÝCH ŠKOL!!!! JE POTŘEBA JIŽ S PŘIHLÁŠKOU DOLOŽIT LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ O ABSOLVOVÁNÍ POVINNÉHO OČKOVÁNÍ, VIZ.PŘÍLOHA V SEKCI "DOKUMENTY KE STAŽENÍ".

DĚKUJEME!
 

Vytisknout

Zápis do MŠ

Milí rodiče,

v sekci "Dokumenty ke stažení" najdete veškeré potřebné dokumenty, které je nutno doložit při zápisu do MŠ. V tomto článku také najdete podrobný harmonogram postupu při zápisu Vašeho dítěte do MŠ.

Vytisknout

Projekt - Naše školička je pilná jako včelička

Milí rodiče,

naše škola je součástí projektu "Naše školička je pilná jako včelička". Plakát naleznete v sekci "Dokumenty ke stažení".

Vytisknout

Změny v OČR:-)

27. 03. 2020

Včera Senát schválil tolik očekávané změny. Pojďme si shrnout novinky v rámci nároku na ošetřovné během trvání mimořádných opatření:


Celý příspěvek ... Vytisknout

Prodloužení OČR

Rodiče, kteří jsou na OČR z důvodu uzavření MŠ musí vždy koncem měsíce vyplnit a odevzdat (zaměstnavateli a ten odevzdá na OSSZ)  formulář, který najdete na stránkách OSSZ. Lze ho pokládat za tzv. „lístek na peníze“.

https://www.cssz.cz/web/cz/-/doporuceny-postup-pro-podani-zadosti-o-osetrovne-pri-peci-o-dite-do-10-let-z-duvodu-uzavreni-skolskeho-detskeho-zarizeni-skoly

Vytisknout

Zrušení platby pobytného a stravného

Milí rodiče, 

platbu za měsíc duben neprovádějte!!!!!!!! Poměrná část  pobytného od 16.3.2020, ode dne, kdy byly MŠ uzavřeny, Vám bude vrácena v přeplatcích ve vyúčtování.

Vytisknout

Vzdělávání předškoláků

Milí rodiče,

v následujícím odkaze naleznete inspiraci, jak lze s dětmi pracovat na rozvoji jejich grafomotorických schopností, na rozvoji předmatematických představ a dalších znalostí, které jsou potřeba pro vstup do první třídy:-)

https://www.hrajeme-si.cz/12-iskolicka

 

 

 

Vytisknout

Ošetřovné

Milí rodiče,

tiskopisy týkající se ošetřovného je potřeba mít ve dvou kopiích. Kontaktujte proto telefonicky paní ředitelku, která Vám druhý tiskopis vydá. Veškeré další záležitosti týkající se ošetřovného, prodloužení, vydání dalších tiskopisů opět řeště telefonicky s paní ředitelkou. (telefon:733644370)

Děkujeme!

 

 

Vytisknout

Informace o zajištění péče pro děti a mládež vybraných profesí

V souladu s Rozhodnutím hejtmana Libereckého kraje o vykonávání péče o děti a mládež od 3 do 10 let za nouzového stavu ze dne 17. 3. 2020 a usnesením RM ze dne 12.3.2020 zajišťuje statutární město Jablonec nad Nisou péči o děti a mládež, k nimž nemohou za krizové situace vykonávat péči rodiče nebo jiný zákonný zástupce tímto způsobem:.

-        pro děti, které vykonávají povinnou školní docházku a jsou mladší 10 let věku, je určena Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26 – Mgr. Martin Chytka – 487 370 333, 777 728 725

-        pro děti předškolního věku jsou určeny:

o   Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Hřbitovní 10 – Hana Hušková – 483 320 873

o   Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Jugoslávská 13 – 1 skupina pro 15 dětí s přednostní docházkou dětí zapsaných v této MŠ – Bc. Renata Kolischová – 733 161 206

o   Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Tichá 19 – 1 skupina pro 15 dětí s přednostní docházkou dětí zapsaných v této MŠ – Mgr. Pavla Macháčková – 734 315 540

Uvedená zařízení zajišťují péči od pondělí do pátku v době od 6:00 hodin do 20:00 hodin. Časový rozsah může být odlišný v závislosti na potřebách zaměstnanců/příslušníků.

 

Péče o děti bude zajišťována rodičům nebo jiným zákonným zástupcům, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci:

-        bezpečnostních sborů,

-        obecní policie,

-        poskytovatelů zdravotních služeb,

-        orgánů ochrany veřejného zdraví,

-        ozbrojených sil,

-        veřejné dopravy a technické infrastruktury,

-        zaměstnanců určené školy,

-        Centra sociálních služeb Jablonec nad Nisou,

-        Magistrátu města Jablonec nad Nisou.

Statutární město Jablonec nad Nisou zajišťuje péči o děti výše uvedených zaměstnavatelů i pro obce v rámci správního obvodu obce s rozšířenou působností (Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pulečný, Rádlo, Maršovice, Lučany nad Nisou, Josefův Důl, Bedřichov, Dalešice, Nová Ves, Janov nad Nisou).

 

Vytisknout

Rozhodnutí ředitelky Mateřské školy

Rozhodnutí ředitelky Mateřské školy Jablonec nad Nisou, Havlíčkova 4, Jablonec nad Nisou, 46601, příspěvková organizace

 

V souladu s usnesením Rady města Jablonec nad Nisou č. RM/124/2020 ze dne 12. března 2020 přerušuji provoz mateřské školy "Pod Peřinkou", Havlíčkova 4, Jablonec nad Nisou, s účinností od 16. 3. 2020 do odvolání.

 

V Jablonci nad Nisou 13.3.2020                                                                     Jolana Stejskalová, ředitelka školy

Vytisknout

Ošetřovné

Milí rodiče,

na uvedeném odkaze https://www.cssz.cz/web/cz/-/doporuceny-postup-pro-podani-zadosti-o-osetrovne-pri-peci-o-dite-do-10-let-z-duvodu-uzavreni-skolskeho-detskeho-zarizeni-skoly- najdete „Doporučený postup pro podání žádostí o ošetřovné při péči o dítě do 10 let“.

Zde najdete i proklik na formulář, který si můžete vytisknout, vyplnit a donést ho do mateřské školy k potvrzení. Pokud budete mít zájem, přijďte si s formulářem v pondělí 16.3.2020 od 8-12 hodin do mateřské školy, paní ředitelka Vám ho potvrdí.

 

Vytisknout

Uzavření MŠ

Od pondělí 16.3.2020 budou všechny mateřské školy v Jablonci nad Nisou uzavřeny. Další informace budou následovat, sledujte prosím webové stránky školy.

Vytisknout

Prosíme rodiče školáků, kteří budou s dětmi doma z důvodu uzavření ZŠ, aby si nechali doma i školkové sourozence. Děti z oranžové třídy budou docházet po dobu uzavření ZŠ do MŠ v Havlíčkové ulici.

Děkujeme za spolupráci!

Vytisknout

| 0-15 | 15-30 | 30-32 |

  Úvodní stránka | Přihlásit se